Виктор Грозданов

Пронајдени се 14 резултати на тема „Виктор Грозданов“
Вести

Грозданов: Од преголемиот страв владејачката структура игра со сета сила да го сруши Христијан Мицкоски од лидер на ВМРО-ДПМНЕ

„Од владејачката структура играат со сета сила да го срушат Христијан Мицкоски од лидер на ВМРО-ДПМНЕ. Христијан Мицкоски има два изборни...
Вести

Грозданов: Од сликата видовме како Рашковски има политичка некултура и не ги почитува мерките кои неговата Влада ги налага

Вчера во емисијата „Заспиј ако можеш“ гостуваше Виктор Грозданов кој што ја коментираше фотографијата каде Рашковски влегува во продавница...