Викиликс

Пронајдени се 24 резултати на тема „Викиликс“
Вести

Продолжение на ексклузивните информации од Викиликс: Ахмети и ДУИ биле против промена на името за влез во ЕУ и НАТО

Во 2008 Ахмети и ДУИ биле против промена на името како услов за влез во НАТО – ова е суштината на второто продолжение на објавување на...