вице

Пронајдени се 7 резултати на тема „вице“
Вести

Николоски: Криминалната коалиција Заев, Вице и Мијалков има договор за бегство од правдата, имаат 24 часа да го соочат бегалецот со правдата

Криминалната коалиција која што ја обзнанивме на 22 октомври 2018-та година, Зоран Заев, Вице Заев и Сашо Мијалков во текот на изминатиот...
Вести

Нов скандал: Фирмата на Вице која гради згради во Струмица, пред две недели добила концесија за руда од владата на Зоран Заев, Заев фатен во лага

Веќе е познато дека фирмата „Тотал Инжинеринг“ во сопственост на братот на премиерот Зоран Заев – Вице Заев прави бизнис тежок 4,5 милиони...