вести

Пронајдени се 10 резултати на тема „вести“
Вести

Стоп за политичкиот прогон: Со голема загриженост ги следиме обидите на Кривичниот суд преку двојни аршини да донесе пресуда за случајот ТНТ

Фејсбук страната „Стоп за политички прогон“ преку својот Фејсбук профил испратија соопштение до јавноста во кое пишуваат декатие...
Занимливости

Водителот сакаше да направи селфи среде вестите, потоа падна од столчето- реакцијата на водителката ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Водителот на Фокс Њуз Рајмонд Ајоро стана хит на интернет откако сакаше да направи селфи со својата колешка водителката Лаура Играхам. Водителскиот...
Занимливости

Дилање на дрога во живо на вести: Наместо снежната бура сите гледачи се шокираа од оваа глетка пред камерите

Сите очи беа вперени во него за да слушнат што се случува во градот кој е парализиран и каде повеќето установи не работат. Меѓутоа наместо...