весна змијанац

Пронајдени се 21 резултати на тема „весна змијанац“
Познати

ЛЕКАРИТЕ ОДЛУЧИЈА ОПЕРАЦИЈА НА ОТВОРЕНО СРЦЕ – денот Д за Весна Змијанац, сите се молат за влошеното здравје на пејачката!

Весна Змијанац која со денови се бори со здравствени проблеми денеска треба да биде оперирана, објави српскиот Ало.рс. Таа треба...
Познати

„Оваа пејачка од голтка е пијана, а Јелена Карлеуша и Цеца се многу нервозни“: Пејачката Весна Змијанац го одврза јаикот за своите колешки

Весна Змијанац е на сцената скоро 50 години и е една од ретките кои искрено зборуваат за своите колеги. Лепа Брена во една прилика...
Познати

Најпознатите хитови на Цеца биле наменети за Весна Змијанац, пејачката откри дека најмногу ја погодила кражбата на ОВАА ПЕСНА

Многу песни паднале во рацете на оние на кои им беа судени, а не на оние на кои им беа наменети. Многу хитови на одредени пејачи, всушност,...
Познати

Ова е вистинското лице на Весна Змијанац – јавноста во неверување кога ја видоа пејачката без шминка, дали е ова истата личност? (ФОТО)

Весна Змијанац ужива на својот имот во Букуља каде што одгледува овошје и зеленчук. Таа сега објави фотографија на Инстаграм на која...
Познати

ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ СЕ ПОДМЛАДИ! Пејачката реши да не изгледа повеќе вака – сите се запрепастени од оваа промена (ФОТО)

Пејачката Весна Змијанац направи промена во својот изглед и воодушеви многумина со својот нов имиџ. Таа ја промени фризурата и фотографијата...
Познати

Весна Змијанац ја шокираше јавноста – призна за конзумирањето на наркотици: „Оставаат иста празнина во душата исто како алкохолот“

Фолк пејачката Весна Змијанац често, во текот на кариерата, ги шокираше своите фанови со нејзините изјави, но сега откри нешто во што...
Познати

Беше најплатена пејачка во Југославија, а поради короната мораше да започне нов бизнис- еве што ќе прави во село Весна Змијанац

Српската пејачка Весна Змијанац која исто така е југословенска музичка ѕвезда започнува нов бизнис. Имено според српските медиуми...
Познати

ФОТО: Оваа српска пејачка го смени личниот опис – нема да ја препознаете поради нејзината нова хируршка интервенција !

Весна Змијанац е една од ретките естрадни sвезди која не ги крие од јавноста своите посети на естетски хирурзи. Пејачката реши да се...
Познати

Ова е најинтимната тајна на Весна Змијанац: Еве кога го имала првиот с*кс и што правела со професорот по математика! (ФОТО)

Фолк ѕвездата која се прослави во времето на Југославија Весна Змијанац како тинејџерка се забавувала со својот наставник по математика,...
Познати

Легендарната српска пејачка го промени изгледот- фановите уплашени од овој детаљ запрашаа дали се е во ред со нејзиното здравје (ФОТО)

Легендарната пејачка Весна Змијанац се одлучи за нова промена на себе, а со тоа многумина нејзини фанови останаа запрепастени. Имено...
Познати

Жареше и палеше во 90-тите, а потоа стана алкохоличарка и исчезна без траг- пејачката се пресели во оваа селска куќа и живее до ден денес

Фолк пејачката Весна Змијанац која буквално жареше и палеше на овие југословенски простори во деведесеттите години изгради вила во...
Музика

Песната која беше хит во екс-Југославија зад себе крие вистинска приказна, една од најтажните за кои сте слушнале (ВИДЕО)

Во поранешна Југославија, но и ден денес, Весна Змијанац е една од најпознатите пејачки на овие простори. Еден од нејзините големи хитови...