весна пемова

Пронајдени се 24 резултати на тема „весна пемова“
Вести

Пемова до Заев: Доколку живееме во демократија, зошто Собранието денеска како никогаш е опколено со полиција и војска?

Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ Весна Пемова на денешната Собраниска седница го праша премиерот Зоран Заев, зошто ако живееме во демократија...