венчавка

Пронајдени се 24 резултати на тема „венчавка“
Занимливости

ВИДЕО: Невестата само ја однесоа на подиум, а тоа што и го направија младоженецот и кумовите никогаш нема да го заборави

Венчавката е можеби најважниот ден за еден маж и една жена, а креативноста на младоженците многу често станува хит на социјалните мрежи,...