венчаница

Пронајдени се 12 резултати на тема „венчаница“
Занимливости

Човек снимал 20 голи мажи како во поле со пченица следат невеста: Гледачите беа во шок, а еве за што станува збор! (ВИДЕО)

На почетокот на јули, социјалните мрежи беа преплавени со видео на кое се гледа како една млада жена во венчаница шета на поле на пченица...
Занимливости

Сопственичка е на компанија која вреди 85 милиони долари, а на својата свадба носеше венчаница од само 300 долари (ФОТО)

И покрај тоа што модната куќа „Sowpo“ вреди речиси 85 милиони долари, нејзината газдарица Џени Лу за нејзината венчавка носеше венчаница...