вељко ражнатовиќ

Пронајдени се 57 резултати на тема „вељко ражнатовиќ“
Познати

Едвај чека да стане татко: Вељко со безобразен коментар и фотографија од половиот орган на неговиот нероден син (ХИТ ФОТО)

Синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ едвај чека да стане татко. Неговата сопруга Богдана Родиќ е во поодмината бременост, а јавноста веќе...
Познати

Вељко ја изненади Богдана среде кафеана на зимување, а потоа ја запеа оваа емотивна песна- поводот разнежни многу фанови (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ (23) во моментов ужива на Копаоник со бремената сопруга Богдана Родиќ (24) каде прославуваат и три години од својата љубовна...
Познати

Вељко го прослави 23 роденден: Златни балони, се блескаше како да полни 18 години, а Цеца објави и снимка од раскошот (ВИДЕО)

Синот на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера наполни 23 години, а во негова чест во нивниот дом се направило и голема прослава. Пејачката...
Познати

Вељко е далеку од дома, а неговата сестра прва му честиташе- ова е најсреќниот ден во животот на Цеца кој секогаш и носи радост (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ денеска го прославува својот роденден, а прва која му честиташе беше неговата сестра Анастасија Ражнатовиќ. Имено...
Познати

Прославата во домот на семејството Ражнатовиќ продолжува: Цеца соопшти убава вест во врска со нејзиниот син Вељко

На 24 ноември Вељко и Богдана Родиќ правеа свадба, а младиот боксер има уште еден повод за славење. Имено, Вељко дипломираше на Факултетот...
Познати

На Вељко му припадна честа да го исполни нашиот договор- Анастасија прв пат се огласи за името кое ќе го носи нејзиниот внук

Анастасија Ражнатовиќ (21) за српски Телеграф вели дека е во одличен однос со снаата Богдана Родиќ со самиот факт што неизмерно се радува...
Познати

Бремената снаа на Цеца веќе ги постави правилата во домот: Му го зема телефонот на сопругот и еве што направи на неговиот Инстаграм (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана избегнува да се експонира во јавноста како и на социјалните мрежи, меѓутоа сега таа направи отстапка...
Познати

Фановите стравуваат дека им се вратила на пороците: Пејачката на свадбата на Вељко направи вистинска хаос, а откако запеа се посрамоти

Пејачката Ана Николиќ ја подгреа атмосферата на свадбата на Вељко и Богдана фаќајќи се за микрофонот во раце. Но она што ги зачуди сите...
Познати

За нивниот однос зборува целиот регион- Вељко и пред свадбата не можел да се помири со една работа во врска со мајката на Богдана (ФОТО)

За свадбата на деценијата веќе се зборува со денови иако таа заврши во неделата со крунисување на долгогодишната врска помеѓу Вељко...
Познати

Започна прославата во ресторанот- Богдана невеста како од бајките, 500-те гости гледаа во нејзиниот фустан и длабоко деколте (ФОТО)

Попладнево Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Родиќ се заколнаа на вечна љубов во светиот храм Свети Сава. По ова парот се...
Познати

Ќе ви падне вилицата кога ќе видите како изгледа свекрвата Цеца- Анастасија игра оро, Вељко фрла евра на музиката (ФОТО)

Во Белград започна свадбата на деценијата, а сватовите во овие моменти се упатија и кон Титл по невестата. Од рано утрово во домот на...
Познати

Свадбата на векот започна: Домот на Цеца украсен од рано утрово, а еве што прави младоженецот пред венчавката (ВИДЕО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска го жени синот Вељко Ражнатовиќ со неговата избраничка Богдана Родиќ. Младиот пар штом дозна дека очекува...
Познати

Ова ќе биде скапоценото мени кое го има само на филмовите- еве колку Цеца ќе искешира утре за свадбата на векот!

Свадбата на векот сите ја очекуваат, а ќе се случи утре кога во брак ќе стапат Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ. Според српските медиуми...
Познати

Вељко и Богдана пресекоа- ова се строгите правила кои гостите ќе мора да ги почитуваат на нивната венчавка во недела!

Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ кој ќе се венча со Богдана Родиќ во недела на 24 ноември веќе ги поканија сите гости,...
Познати

Поранешната девојка на Вељко ги смали силиконите на неколку дена пред неговата свадба- од оваа глетка сите останаа во неверување (ФОТО)

Дизајнерката и поранешна манекенка Ана Рајковиќ пред неколку месеци се породи со синот кој го доби со српскиот фудбалер и репрезентативец...
Познати

Која прослава помина поубаво: Додека идната снаа на Цеца се возеше во лимузина, целиот регион се смее на ергенската вечер на Вељко (ФОТО)

Идната сопруга на Вељко Ражнатовиќ, Богдара Родиќ вчера ја прослави својата моминска вечер заедно со неколкуте другарки, Анастасија...