васко ефтов

Пронајдени се 29 резултати на тема „васко ефтов“
ТВ и Филм

ВИДЕО: Латас откри дека има ТЕТОВАЖА од девојката со која прв пат имал односи, кажа какво мислење има за Димитар Апасиев и Васко Ефтов…

Новинарот Драган Павловиќ-Латас вчера беше гостин во подкастот на Јутјуберот, Стефан Лазаров. Ова воедно беше и прв подкаст на Лазаров,...
Вести

Ефтов ексклузивно открива: Никола Димитров и Никола Попоски спремаат нова партија со работен наслов Конзервативна партија

Никола Димитров и Никола Попоски. Зошто овие две имиња не се споменуваат многу покатегорично во трката за претседател на Република...
Вести

Ефтов: Расте рејтингот на ВМРО-ДПМНЕ, партијата води пред СДСМ и на целокупната популација, а не само кај Македонците

Новинарот Васко Ефтов, во својата најнова емисија „Во Центар“ ги обелодени резултатите од последните анкети, направени во јануари...