ванда нара

Пронајдени се 9 резултати на тема „ванда нара“
Фудбал

Фановите на Интер бесни: Сопругата на Икарди објави стори на Инстаграм со кое најавува трансфер во Јувентус на својот маж? (ФОТО)

Миланскиот весник Кориере Дела Сера објави дека Јувентус би можел да направи во фудбалски жаргон тектонско поместување на Апенините. Јувентус...