ванда икарди

Пронајдени се 13 резултати на тема „ванда икарди“
Познати

Ванда се сончаше на грб во базен- од глетката на фановите им се крена притисокот, вакво бикини само она може да носи (ФОТО)

Ванда Нара нема ден а да не објави провокативна фотографија, последната е од „гостински терен“, менаџерот и сопруга на Икарди се пофали...
Познати

„За оние што ме гледаат, но не ме следат“: Ванда не престанува да провоцира- од оваа глетка на многумина им надојдоа секакви мисли

Во изминатиот период се чини дека девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез го презеде приматот за девојка на фудбалер која...
Познати

Камерите не се двоеја од нејзините гради: Ванда Икарди го заборави градникот дома, а од оваа глетка се препотија гледачите (ФОТО)

Една од најпознатите сопруги на светски познатите фудбалери овие денови е во центарот на вниманието откако истото го привлече со нејзиниот...
Познати

Нејзиниот сопруг е на тешки маки во Интер поради неа, а таа замина на летување: Ванда Икарди ги стисна градите на плажа (ФОТО)

И додека цела Италија зборува за можниот трансфер на Мауро Икарди во Јувентус, негобата сопруга продолжува да го прави она што најмногу...
Познати

Тој ја објави гола, таа неговиот „микромал“ полов орган: Аферата со Карлеуша потсетува на најголемиот секс скандал со Ванда Икарди (ФОТО)

Со години наназад фудбалскиот свет беше сведок на љубовната афера која во 2013 година се случи во Серија А, во чија главна улога беа Ванда...
Познати

Нивните деколтиња водеа вистинска војна: Цела Италија го чекаше ова селфи, а ретко кој може да ги погледне во очи Ванда и Дилета

Атрактивната италијанска водителка Дилета Леота која од коло во коло го краде спортското шоу ширум земјата гостуваше во една емисија...
Познати

Ванда секогаш знае како да ги препоти фановите: Ги рашири нозете и објави видео на Инстаграм со ознака +18

Сопругата на фудбалскиот ас од Интер, Мауро Икарди, жешката Ванда, точно знае како да ги запали страстите на нејзините Инстаграм обожаватели. Русокосата...
Познати

Од позата ќе ви се крене притисокот: Ванда Икарди во танга ја крена ногата на скала, а од тоа што следуваше ќе занемете (ФОТО)

Сопругата на капитенот на Интер Ванда Икарди повторно е топ тема во сите светски медиуми откако ги шокираше следбениците на својот...
Познати

Кога се сврти со задникот во оваа комбинација стадионот се онесвести: Ванда Икарди посекси и од голот на Икарди во 92-та минута (ФОТО)

Сопругата на Икарди издоминира пред почетокот на мечот, за време на мечот каде често ја имаше во кадрите и по завршување на вчерашното...
Познати

Ќе паднете во делириум: Сопругата на Икарди покажа како се подготвува за секс со фудбалерот во спалната соба (ВИДЕО+18)

Додека најголемите светски фудбалски ѕвезди се подготвуваат за Светското првенство во Русија, Мауро Икарди со својата секси сопруга...
Познати

Фановите паднаа во транс: Ванда Икарди се надмина себеси и облече минијатурна танга која речиси и ја немаше на неа (ФОТО)

Летниот одмор за капитенот на Интер Мауро Икарди речиси и да започна. Тој заедно со својата сопруга Ванда Икарди се далеку од очите на...