ванда икарди

Пронајдени се 34 резултати на тема „ванда икарди“
Познати

Новинар го одврза јазикот, па откри голема афера – Ванда завршила во тоалетот со обезбедувањето, но тоа не било сè! (ФОТО)

Сопругата на аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди, Ванда Нара откако стана топ тема во светските медиуми по гласините дека имала афера...
Познати

Ванда и Икарди се смирија, имале потпишано развод, но таа се предомислила: Едно писмо промени се, не можам без него

На големата сапуница меѓу напаѓачот на ПСЖ Мауро Икарди и Ванда Нара по се изгледа конечно и се гледа крајот. Веќе неколку дена трае...
Познати

Го поткрена задникот и позираше на жешкиот песок – Ванда Икарди повторно провоцира, од глетката ќе ви се крене притисокот (ФОТО)

Сопругата на фудбалерот Мауро Иакрди подготвена за лето. Ванда Нара важи за една од најконтроверзните сопруги на светските фудбалеи...