ужас

Пронајдени се 32 резултати на тема „ужас“
Вести

Мајка си ги продала близначињата за да исплати долгови и да си купи мобилен: Тогаш се појави таткото со уште поужасен чекор!

Изреката „крвта не е вода“ не значи ништо за оваа жена. Парите, за неа, се поважни од било што, па дури и од родените деца. Новопечената...
Живот и стил

Нејзиниот татко сакал син, па ја полеал со киселина како бебе: Вака денес изгледа животот на оваа несреќна девојка (ФОТО)

Живее во Мумбај, во западна Индија, каде собира средства за реконструктивна хирургија и води Фондација за жртви од напад на киселина,...
Живот и стил

Морбидна песна за исчезнатата Медлин: Момче пее дека таа се наоѓа во неговиот фрижидер и дека од неа направил сендвичи (ВИДЕО)

Едно момче е снимено додека пее песна за исчезнатото британско девојче Медлин Мекен. Во бизарниот текст на песната, тој нагласува дека...
Вести

Немате слушнато за поголем ужас: Канибал раскажал за своите грозоморни дела, се онесвестил дури и неговиот адвокат!

Босанскиот човекојадец, кој си ја јадел сопствената мајка, ги шокира сите присутни на судењето, а неговиот адвокат се онесвести. Истражниот...
Вести

Насилен перверзник и монструм: Обесил малолетничка, па ја снимал како умира, а тоа не е најгрозоморното што го направил (ВИДЕО)

Џорџија Вилијамс имаше само 17 години кога ја уби насилен перверзник, кој ја обесил, ги снимал нејзините последни мигови и на крајот го...
Живот и стил

Тоа што го преживеа оваа жена на операција е ужасно: Докторот се расплакал од мака, а ќе се вознемирите и вие (ВИДЕО)

Канаѓанката Дона Пенер го потресе светот со нејзината приказна дека за време на целата операција на стомакот, била будна, но не можела...