утринска програма

Пронајдени се 3 резултати на тема „утринска програма“
Занимливости

Славица повторно стана ХИТ на утринска: Јас само чекам љубов да водам со љубовникот додека мажот не е тука, а тој не го бива (ВИДЕО)

Во попладневната емисија на телевизија Алфа како и вообичаено граѓаните имаа можност да дебатираа, а овој пат на темата „Озборување“. Во...
Познати

Гледачите со отворени усти и порачаа смени го стилистот: Јована Јоксимовиќ во утринска програма се појави само по градник на себе (ФОТО)

Српската водителка Јована Јоксимовиќ повторно се најде во центарот на вниманието во Србија откако во утринска програма пред малите...
Занимливости

Професорка почина во живо во утринска програма: Зборуваше за начинот на кој би сакала да ја дочека смртта, па замолчи (ВИДЕО)

Рита Јитандер, славна индиска професорка, книжевник и уметник, почина во утринска програма која се емитува во живо на една телевизија...