усје

Пронајдени се 8 резултати на тема „усје“
Вести

Живковски: Улиците во Усје се раскопани со дупки и кал, Темелковски ништо не направи за граѓаните на Кисела Вода

„Почитувани жители на Општина Кисела Вода, драги соседи Моментално се наоѓаме на ул.4 во населба Усје, на само 4км од центарот на Скопје. Како...
Скопје

По невремето Усје плива во вода- жителите револтирани од градоначалникот Темелковски кој ги излажал за атмосферска канализација (ФОТО)

По краткото невреме кое го зафатија делови од Скопје револтирани граѓани ни испратија фотографии од населеното место Усје во Кисела...