урнатини

Пронајдени се 11 резултати на тема „урнатини“
Регион

Трогателно видео од под урнатините во Турција: Татко се наместил како потпора за да ги заштити своите деца од земјотресот

Источна Турција вечерва беше погодена од силен земјотрес. Бројот на загинати и повредени постојано расте, засега бројот на жртвите...