урнат авион

Пронајдени се 22 резултати на тема „урнат авион“
Вести

Од тоа што беше пронајдено од урнатиот индонезиски авион им се заледи крвта на сите- надежите на семејствата веќе ги нема (ВИДЕО)

Во тек е извлекување на делови од урнаиот индонезиски авион, кој се урна во саботата кратко по полетувањето од главниот град Џакарта....