ураган флоренс

Пронајдени се 8 резултати на тема „ураган флоренс“
Занимливости

ВИДЕО: Му се смее цела Америка – ја миеше колата додека ураганот носеше се пред себе, а тоа што следуваше ќе ве остави во шок

Целосно нереална сцена е снимена на улиците на Америка која ја погоди стравичниот ураган Флоренс, а станува збор за миење автомобил...