управни служби

Пронајдени се 4 резултати на тема „управни служби“
Вести

Од утре до недела нема прием и издавање на лични документи, еве што треба да направат граѓаните кои имаат закажано термин во овие денови

Министерството за внатрешни работи ги информира граѓаните дека поради миграција во нов систем, од 23. 06. 2021 година (среда) започнувајќи...