унија на млади сили на вмро-дпмне

Пронајдени се 7 резултати на тема „унија на млади сили на вмро-дпмне“
Вести

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ со доделување на заштитни маски и ракавици во Црвениот крст го одбележа светскиот ден на здравјето

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ денеска со поделување на заштитни маски и ракавици за потребите на Црвениот крст го одбележаа светскиот...
Вести

Здравствениот тим на УМС на ВМРО-ДПМНЕ го објави на македонски јазик најпреведуваниот документ поврзан со коронавирусот

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ го објави на македонски јазик најпреведуваниот документ поврзан со коронавирусот. -Здравствениот...
Вести

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ со гледање на филмот за струмичките студенти „Златна петорка“ го заокружи прославувањето на независноста

Претседателот на Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ Јован Јаулески на својот Фејсбук профил сподели статус во кои пишува дека вечерва...