уна чолиќ

Пронајдени се 11 резултати на тема „уна чолиќ“
Познати

Од тоа што го облече на мажите им се крена притисокот- очите нема да ги тргнете од ќерката на Здравко Чолиќ (ФОТО)

Убавата ќерка на пејачот Здравко Чолиќ, Уна со својот изглед не престанува да ги воодушевува сите. Особено таа мами воздишки со своите...
Познати

Ќерката на Чолиќ започна да живее ноќен живот- откри што прави доцна во ноќта во дискотека, нејзиниот татко ова мора да го знае!

Српската пејачка Јелена Карлеуша направи ноќ за паметење во една дискотека на сплавот во Белград, а на нејзиниот настап била и ќерката...
Познати

Потполно природна: Ќерката на Здравко Чолиќ во се*си костим за капење направи хаос, ја молат да не го прави ова (ФОТО)

Убавата ќерка на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ, продолжува да предизвикува внимание во јавноста со својот изглед и витко тело, а сега објавила...
Познати

Ќерката на Здравко Чолиќ си го промени личниот опис: Веќе не личи на себе, а еден детаљ нема да му се допадне ниту на пејачот (ФОТО)

Наследничката на популарниот пејач Здравко Чолиќ го промени својот изглед и веќе не изглед исто како во минатото. Имено постарата ќерка...
Познати

Како ли ќе реагира нејзиниот татко: Ќерката на Здравко Чолиќ ги загрижи сите, еве каде е за време на пандемијата од коронавирусот (ФОТО)

Најстарата ќерка на Здравко Чолиќ предизвикува големо внимание во јавноста ширум регионот, а нејзината последна објава на Инстаграм...
Познати

Ќе ви се помати умот кога ќе видите како беше облечена ќерката на Здравко Чолиќ на новогодишната ноќ (ФОТО)

Постарата ќерка на легендарниот пејач Здравко Чолиќ Уна Чолиќ (18) овие денови е во центарот на вниманието откако се појави во несекојдневно...
Познати

Ќерката на Здравко Чолиќ од вистинска убавица се претвори во вистинска ноќна мора за сите на ноќта на вештерките (ФОТО)

Се поголем тренд во светот, но и на Балканот е прославата на ноќта на вештерките, па како вчеравечер многумина луѓе се одлучија да се...