уна чолиќ

Пронајдени се 7 резултати на тема „уна чолиќ“
Познати

Ќерката на Здравко Чолиќ си го промени личниот опис: Веќе не личи на себе, а еден детаљ нема да му се допадне ниту на пејачот (ФОТО)

Наследничката на популарниот пејач Здравко Чолиќ го промени својот изглед и веќе не изглед исто како во минатото. Имено постарата ќерка...
Познати

Како ли ќе реагира нејзиниот татко: Ќерката на Здравко Чолиќ ги загрижи сите, еве каде е за време на пандемијата од коронавирусот (ФОТО)

Најстарата ќерка на Здравко Чолиќ предизвикува големо внимание во јавноста ширум регионот, а нејзината последна објава на Инстаграм...
Познати

Ќе ви се помати умот кога ќе видите како беше облечена ќерката на Здравко Чолиќ на новогодишната ноќ (ФОТО)

Постарата ќерка на легендарниот пејач Здравко Чолиќ Уна Чолиќ (18) овие денови е во центарот на вниманието откако се појави во несекојдневно...
Познати

Ќерката на Здравко Чолиќ од вистинска убавица се претвори во вистинска ноќна мора за сите на ноќта на вештерките (ФОТО)

Се поголем тренд во светот, но и на Балканот е прославата на ноќта на вештерките, па како вчеравечер многумина луѓе се одлучија да се...