улога

Пронајдени се 7 резултати на тема „улога“
Познати

ФОТО: Лицето на Софија Вергара непрепознатливо поради улогата на нарко кралица: „Никогаш не си изгледала полошо!“

Луѓето коментираат дека популарната актерка никогаш полошо не изгледала, се согласувате ли? Актерката Софија Вергара ќе го толкува...
ТВ и Филм

Ќе се снима филм за тоа како Црвена Ѕвезда стана европски шампион: Женскиот пол ќе полуди кога ќе дознае кој ќе го игра Дарко Панчев

Следната година треба да започне снимањето на филмот за осовјувањето на Црвена Ѕвезда на Купот на европските шампиони. Тоа е единствен...