улици и патишта

Пронајдени се 3 резултати на тема „улици и патишта“
Вести

Попова: СДСМ кокаинска и шверцерска, аздисаноста нема граници, градоначалник фатен во шверц, пратеник со дрога, директорот Смаиловиќ со кокаин

СДСМ станува партија во која конзумацијата на кокаин е нормална и вообичаена појава за партиските функционери, изјави на денешната...
Вести

(НЕ)работата на власта на дело- Улица и патишта ги информира граѓаните дека го чисти снегот во јули, сајтот на град Скопје не го знае името на државата (ФОТО)

Граѓаните се почесто се збунети кога користат некоја интернет страница на некое јавно претпријатие во нашата земја. Секојдневните...