украси

Пронајдени се 3 резултати на тема „украси“
Скопје

Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ на Град Скопје: Тоа што Шилегов троши 200 илјади евра за украси, а не за корона кризата е расипништво и забеганост, парите да се пренаменат

„Советничката група на ВМРО-ДПМНЕ на град Скопје апелира парите од 200 илјади евра кои Шилегов ги троши на украсување на градот Скопје...