учесник

Пронајдени се 5 резултати на тема „учесник“
Познати

Учесникот во „Ѕвездите на гранд“ заразен со коронавирус- оваа пеколна грешка е честа грешка на балканците за да се заразат (ФОТО)

Актуелниот учесник во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ Александар Саша Поповиќ е позитивен на коронавирусот. Младиот пејач се огласи...
Познати

СОЛЗИТЕ САМИ ЌЕ ВИ ТЕЧАТ: Учесник во хрватскиот „Супер талент“ ја бара својата изгубена сестра, неговата приказна ќе ве растажи (ФОТО)

Симпатичниот учесник Анте Драгојевиќ (19) кој регионот имаше прилика да го запознае во хрватското реално шоу „Супер талент“ во кое се...