ученичка

Пронајдени се 6 резултати на тема „ученичка“
Вести

Насилно девојче го шокираше светот: Кога ќе видите што му прави на наставникот, ќе се замислите какви се денешните деца (ВИДЕО)

Уапсена е ученичка од средно училиште во американската држава Јужна Каролина, која се качи на бирото на наставникот и му се закануваше...