убк

Пронајдени се 11 резултати на тема „убк“
Вести

Наместо професионалци, во АНБ се вработуваат лица со кривични пријави, обвиненија и лица кои отслужувале затворски казни

Елиминираните кандидати за Агенцијата за национална безбедност, вели припадник на УБК – гостин во вечерашната емисија „Што не е...