твитови

Пронајдени се 109 резултати на тема „твитови“
Твитови

Твитерџиите не спиеја мирно: „Брејј полнење кутии, ќе мора нашиве пак како за Папата да чистат, се спасивме од градење сала“ (ХИТ ТВИТОВИ)

Брејјј полнење кутии #Евровизија — Дани (@_Dani_D_) May 18, 2019 А бе луѓе што направивме беее ејјјј! Ќе мораат нашиве пак да чистат ко за папата#евровизија...
Твитови

„Тамара со пола ***** веќе е влезена во првите 10, aко победиме темелите на салата уште вечерва ќе ги ставиме “ (ХИТ ТВИТОВИ)

@TamaraTodevska WE ARE PROUD OF YOU!!!! #Eurovision #евровизија pic.twitter.com/mNn0lJWEKV — Hybrid Craftsman (@HybridCraftsman) May 18, 2019 Норвешкава испадна подобра од Холандската песна...
Твитови

Секаде во светот, маршутата на движење се чува во тајност- Во Македонија пред време се асфалтира маршутата, сите да ја знаат

Секаде во светот, кога доаѓа папата, маршутата на движење се чува во тајност. Во Македонија пред време се асфалтира маршутата, сите да...