Твитер

Пронајдени се 40 резултати на тема „Твитер“
Познати

Се огласи Карлеуша за состојбата на Дарко Лазиќ: Од нејзините зборови ќе ви надојдат солзи и ќе заборавите на сите лоши работи во светот

Скоро целата српска естрада му посака брзо заздравување на пејачот Дарко Лазиќ кој вчера утрото доживеа тешка сообраќајна несреќа. Имено...
Познати

Карлеуша удри по српската репрезентација, а фудбалерот на Ѕвезда и даде брутален одговор кој ќе го памети целиот живот (ФОТО)

Селекторот на Србија втор пат по ред го изостави српскиот репрезентативец Душко Тошиќ, а овој негов потег секако не беше изоставен од...
Фудбал

Рома со провокација го пречека Роналдо- еве како најголемиот ривал на Јувентус му посака добредојде на најдобриот (ФОТО)

Само неколку минути откако Јувентус го потврди трансферот на Кристијано Роналдо, Рома на Твитер на интересен начин му посака добредојде...