твит

Пронајдени се 17 резултати на тема „твит“
Вести

Мицкоски на Твитер: Ќе ги разочарам злонамерните и оние кои намерно шират невистини- јас останувам да ја говорам вистината

Ќе ги разочарам злонамерните и оние кои намерно шират невистини. Јас останувам да ја говорам вистината, исто како што ќе продолжам да...
Твитови

Паметно зборуваш г-дине Зоран Заев: ВМРО да падне од власт и ти да дојдеш за да го зачуваш името Република Македонија!

Паметно зборуваш г-дине Зоран Заев. ВМРО да падне од власт и ти да дојдеш за да го зачуваш името Република Македонија! pic.twitter.com/jJUbtDdqDb —...