тв21

Пронајдени се 11 резултати на тема „тв21“
Вести

Мицкоски: Заев на примитивен начин на Данела и покажуваше лактови и направи сексистички испад, и нормално е Арсовска да бара извинување, меѓудругото и од Шилегов

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување на ТВ21 посочи дека премиерот Зоран Заев е примитивец, додека...
Вести

Мицкоски: Со Договорот го губиме идентитетот, срушени се преговарачките позиции и се дава можност Грција да не блокира за во ЕУ

Овој Договор има многу недостатоци, но има три клучни работи зошто е катастрофален, истакна во вечерашното гостување во емисијата „Клик...
Вести

Мицкоски: Нема ниту бесплатно здравство, ниту бесплатно образование во ЕУ, тоа е уште една манипулација на власта

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ 21 истакна дека манипулативни...