тв сонце

Пронајдени се 6 резултати на тема „тв сонце“
Вести

Николоски: Немам намера однапред на Заев да му ги кажам нашите постапки и методи, за зачувување на името на Македонија

Во своето гостување на телевизија Сонце, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски истакна дека најголемата опозициска...