тв 21

Пронајдени се 18 резултати на тема „тв 21“
Вести

Силјановска: Спротивно на Европската конвенција за човекови права беа следени членови на моето семејство и бев нападната на основ на пол и возраст

Дури и во првичниот извештај на ОБСЕ/ОДИХР стои забелешката за атакот врз мене и наместо да се радуваат дека има кандидат жена, тие атакуваат...
Вести

Мицкоски: Органите на државата се уште немаат одговор на министерот Нухиу кој тврдеше дека на 27 април имало вооружени групи од Чаир подготвени да тргнат кон Собранието

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ21 зборуваше за настаните од 27...
Вести

Мицкоски: Поради злоупотребите направени при покренување на обвинението за 27 април, најмалку што може Спасовски е да си даде оставка

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во „Клик Плус“ на телевизија 21 се осврна и на настаните во...