туширање

Пронајдени се 20 резултати на тема „туширање“
Познати

За Сораја не важат правилата на Инстаграм: Наместо да и биде избришана фотографијата, сите ја гледаа само на едно место по туширањето

Српската старлета Сораја Вучелиќ повторно успеа да направи метеж на социјалните мрежи поради своите разголени фотографии. Овој пат...
Познати

Додека Џон Леџенд се тушираше неговата сопруга го сними г*л- жешкото видео стана хит на социјалните мрежи

Пејачот Џон Леџенд е снимен како се тушира, а видеото стана хит на интернет. Снимателката, сепак, е неговата сопруга, американската супермоделка...
Познати

Откако ја видоа г*ла ја споредија со „даска“, а вложи толку пари во нејзините силикони- вака изгледа Луна Џогани после туширање

Луна Џогани повторно го привлекува своето внимание во реалното шоу „Задруга 2“. Имено таа откако се тушираше заедно со нејзиното момче...
Живот и стил

Сигурно и вие ги правите овие грешки кога се туширате: Прочитајте што мора да промените веднаш

Според статистиката човек просечно поминува година и половина во тоалет, а дури шест месеци поминуваме во туширање. Овој факт не е изненадувачки,...