ТУК

Пронајдени се 5 резултати на тема „ТУК“
Економија

Угостителите и туристичките агенции денеска излегуваат на протест, остануваат на улица до исполнување на барањата

Туристичко-угостителскиот сектор денеска напладне ќе протестира пред Министерството за финансии се до исполнување на нивните барања....