трпејца

Пронајдени се 7 резултати на тема „трпејца“
Хроника

Со лажен елаборат изградил куќа во националниот парк „Галичица“- жител на Трпејца заработи кривична пријава од полицијата

Според информациите на МВР, СВР Охрид поднесе кривична пријава против Н.Л.(76) од охридското село Трпејца, поради постоење основи на сомнение...