тротинет

Пронајдени се 6 резултати на тема „тротинет“
Скопје

ТРОТИНЕТ ПЛОВИ ВО ВАРДАР – срамот на граѓаните од ден на ден се поголем, ќе сноси ли некој одговорност? Еве во која населба е фрлен во вода! (ФОТО)

Срамот на граѓаните се поголем од ден на ден. Тротитетите кои беа поставени пред неколку дена на служење на граѓаните на Скопје очигледно...
Вести

Ова е водителката која загина управувајќи електричен тротинет: Нејзиното момче откри каде одела кобниот ден, многу е тажно!

Момчето на Емили Хертриџ, која минатата седмица трагично загинала возејќи на електричен тротинет, признал дека тој и го купил по повод...
Занимливости

Поп направи хаос на велигденска литургија: Влета со тротинет во црква, а потоа настана големо воодушевување (ВИДЕО)

Најголемиот христијански празник Велигден, Грците го прославуваат на несекојдневни начини, а како тоа изгледа, со видео на Фејсбук...