трошоци за живот

Пронајдени се 27 резултати на тема „трошоци за живот“
Вести

Мисајловски: Не поскапуваат само бензините во Македонија, туку поскапуваат основните трошоци за живот, време е за оставка на цела влада

Не поскапуваат само бензините во Македонија, туку поскапуваат основните трошоци за живот. Додека власта сака да покаже дека се е розово,...