тромб

Пронајдени се 5 резултати на тема „тромб“
Живот и стил

ДОКТОРИТЕ ТВРДАТ ДЕКА ОВИЕ НАМИРНИЦИ СОЗДАВААТ ТРОМБ Ако сте прележале корона, веднаш исфрлете ги од исхраната

Луѓето кои имале корона вирус треба да се откажат од храна богата со витамин К на одредено време Една од најопасните компликации на...