трофеј

Пронајдени се 21 резултати на тема „трофеј“
Музика

Продаден евровизискиот трофеј за вртоглава сума на пари – истите ќе бидат искористени за нешто што им е најпотребно на украинските војници

Оркестарот Калуш, украинскиот бенд кој победи на овогодинешниот Избор за песна на Евровизија, го продаде својот трофеј за 900.000 долари...