три деца

Пронајдени се 7 резултати на тема „три деца“
Хроника

Едно лице потешко повреденo, тројца полесно во судар на две возила кај скопско Батинци, три деца поминале без повреди

Вчера во 20.30 часот на регионалниот пат Скопје – ХЕЦ Козјак, атар на с.Батинци, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило...