трговски центри

Пронајдени се 14 резултати на тема „трговски центри“
Вести

Стравуваат ли македонските власти од терористички напади во Скопје?! Полиција „врие“ пред моловите, граѓаните зачудени

Повеќе од една недела во главниот град може да се забележи зголемено присуство на полициски службеници. Ваква глетка забележана е пред...
Регион

Од утре се отвораат трговските центри во Грција : Мора да се направи претходна резервација од најмногу 3 часа за шопинг – еве ги деталите

Во рамките на постепеното укинување на рестрикциите во Грција, од утре повторно се отвораат трговските центри и моловите, но под истите...