трговски центар

Пронајдени се 9 резултати на тема „трговски центар“
Хроника

Приведени три лица за објавени видеа со лажни закани за можен терористички напад во еден трговски центар во Скопје

Три лица биле приведени вчера откако објавиле видеа со лажни закани за можен терористички напад во еден трговски центар во Скопје. -По...
Скопје

Трговскиот центар во населба Лисиче не е безбедна локација за деца, мизерија среде општина Аеродром (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Кога ќе ја видите оваа фото галерија можеби ќе помислите дека е направена пред неколку децении, во запуштено место, во село кое е раселено...
Познати

Пејачката која трагично загуби неколку бебиња се прошета на улица со ќеркичката- а тоа што и се случи ќе ве извади од кожа

Пејачката Слаѓа Алегро неодамна се породи, а сега ја прошета својата ќерка прв пат во еден трговски центар. Но, тоа што и се случи таму...