трет пат

Пронајдени се 4 резултати на тема „трет пат“
Познати

ПОПУЛАРНАТА ТУРСКА ДВОЈКА ПО ТРЕТ ПАТ ЌЕ СТАНАТ РОДИТЕЛИ: За откривање на полот на бебето направија забава, а на Шехерезад и се исполни желбата (ФОТО)

Актерката Бергузар Корел, попозната како Шехерезад и нејзиниот колега и сопруг Халит Ергенч, кој го паметиме како Сулејман Величествениот,...
Вести

Трипуновски: Владата трет пат по ред ги лаже тутунарите и нема решение, а штетите кои ќе бидат причинети се околу 30 милиони евра

Владата трет пат по ред ги лаже тутунарите. Толку многу ги измешаа лончињата со откупот на тутунот, што сега не можат да најдат појдовна...