тренерки

Пронајдени се 3 резултати на тема „тренерки“
Познати

Пејачот направи луксузна свадба на која ја собра целата естрада- кога ќе видите кој пејач се појави во тренерки ќе останете во неверување

Пејачот Милан Динчиќ Динча и неговата избраничка, водителката Јелена Динчиќ вчера направија голема свадбена прослава во еден луксузен...
Фудбал

Повторно е на мета по скандалот на СП: Фановите удрија по вртоглавата цена која ја платил Шаќири за овој моден тренд (ФОТО)

Со оглед на тоа што се работи за луѓе кои имаат неограничени средства за купување, можеме слободно да кажеме дека секое модно парче му...
Занимливости

ХИТ ФОТО: Црногорците и одговорија на германската телевизија која направи прилог за балканците во тренерки

Откако германската телевизија NDR со седиште во Хамбург објави прилог за љубовта на Балканците кон тренерките, Црногорците не им останаа...