трејлер

Пронајдени се 15 резултати на тема „трејлер“
ТВ и Филм

Џои конечно популарен, Моника и Чендлер се разведуваат: Трејлерот за „Пријатели“ предизвика лудило меѓу фановите (ВИДЕО)

Неофицијалниот, или како што велат некои, лажниот трејлер за филмот „Пријатели”, направил вистински хаос на интернет. Во снимката...