транспарент

Пронајдени се 6 резултати на тема „транспарент“
Вести

Македонија земја со: Премиер аболициран криминалец, најголем криминал во Европа, хибриден режим!- Осамна транспарент на „Бихаќка“ (ФОТО)

Македонија земја со: премиер аболициран криминалец, најголем криминал во Европа, хибриден режим! Ваков транспарент осамна вечерва на...