трансформација

Пронајдени се 16 резултати на тема „трансформација“
Познати

Бомбата се врати на естрадата: Откако ослабе драстично, сега Ана Николиќ се одлучи за нова трансформација- повеќе нема долга коса (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ како и многуте естрадни уметници на естрадата се реши за голема промена. Пејачката откако драстично ослаби...
Познати

Пред 10 години го шокираше светот со скромноста и талентот: Погледнете како изгледа денес откако заработи милиони (ФОТО)

Сузан Бојл, ѕвездата која го освои светот во натпреварот “Britain’s Got Talent”, во текот на својата кариера заработила околу 22 милиони...
Познати

Бремена сакала да си ги исече вените и да скокне од балкон, а потоа направи трансформација- денес Хурем никој не би ја препознал на улица

Турско – германската актерка Мерјем Узерли , која се прослави со улогата на Хурем во серијата ,,Сулејман Величествениот”, драстично...
Вести

Нацев: Трансформацијата на специјалните единици на Армијата е лошо замислена и не треба да се одвива на начинот како што е планирана

Трансформацијата на специјалните единици на Армијата на Република Макеоднија е лошо замислена и не треба да се одвива на начинот како...
Живот и стил

Плачевме за детето кое поради изгладнетост беше на работ на смртта: Денес е мал буцко кој ќе ви го стопли срцето (ФОТО)

Неверојатната приказна и трансформацијата на малиот Рајан несомнено вчудоневидуваат. Малото детенце беше на работ на смртта пред три...
Занимливости

КАКО ДА НЕ СТАНУВА ЗБОР ЗА ИСТАТА ЛИЧНОСТ: Беше најгрдата невеста во светот, а денеска од нејзиниот изглед ќе се шокирате (ФОТО+ВИДЕО)

Пред 8 години свадбата на оваа Русинка беше главна тема, кога фотографија од венчавката протече во јавноста, а луѓето започнаа да ја...
Живот и стил

Ја нарекувале “грда“, па се одлучи на драстичен чекор: Плати цело богатство за денес да изгледа како секс-бомба

Девојка која во младоста била злоставувана, го променила целосно својот физички изглед до непрепознатливост. -Таа вложила 50.000 швајцарски...
Занимливости

Шокантна трансформација: Момчето ја запросило кога имала 135 килограми, а таа одлучи да биде згодна невеста- еве го резултатот (ФОТО)

Шантел Харбис и Марлон Пауел долго време биле во врска. На него не му пречело што таа имала дури 135 килограми, а таа се помирила со бројот...