трамвај

Пронајдени се 7 резултати на тема „трамвај“
Познати

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША СНИМЕНА КАКО СЕ ВОЗИ ВО ТРАМВАЈ ВО БЕЛГРАД: Дивата се откажа од луксузот, живее како цел нормален свет (ФОТО+ВИДЕО)

На Твитер се појави видео на кое се гледа како Јелена Карлеуша ја придружуваат трубачи во Скадарлија, по што таа ќе се качи во јавен превоз. Во...