трајан димковски

Пронајдени се 12 резултати на тема „трајан димковски“
Вести

Здравковски:Заменик министерот за земјоделство, Димковски беше дел од тимот кој направи непоправлива штета во земјоделието

Игор Здравковски, Пратеник во Собранието во своето обраќање посочи дека СДСМ пред да дојде на власт ветуваше едно општество за сите...
Вести

Трипуновски до Димковски: Јас го осудувам криминалот и се борам против него, а ти и твојот шеф го поддржувате и прикривате

Заменик министерот за земјоделство Цветан Трипуновски јавно му се обрати на министерот Трајан Димковски посочувајќи дека го осудувам...